Zateplení budovy, Hala Vinoř

Rádi bychom Vám představili referenční stavbu v oblasti průmyslových budov, Halu Vinoř, která byla zateplena moderními materiály pro dosažení maximální tepelné izolace a minimalizaci energetických nákladů.

Rádi bychom Vám představili další zajímavou referenční stavbu - zateplení Haly Vinoř. Tato halová budova slouží jako sklad a distribuční centrum potravin. Při této práci byla použita nejmodernější technologie zateplování a zvolen nejvhodnější materiál pro dosažení maximální účinnosti izolace.

Pro zateplení byl použit polystyrenový materiál, který se vyznačuje vysokou účinností izolace a dlouhou životností. Díky tomu byla dosažena výrazná úspora energie a snížení nákladů na provoz. Součástí této práce byla také instalace nových oken a dveří, které zajišťují dokonalou těsnost a izolaci.

Celkově byla tato práce provedena s maximální pečlivostí a vysokou úrovní kvality. Výsledkem je budova, která se vyznačuje vysokou účinností a hospodárností v provozu, a zároveň zajišťuje komfortní prostředí pro pracovníky.

Galerie

Kontakt

Kontakt na stavební firmu Novalex

Novalex stavební spol. s r.o.

Korunní 2569/108
101 00 Praha
info@novalexstav.cz

IČ: 09906304
DIČ: CZ09906304

Alexander Smirnov

jednatel

777 529 518
smirnov@novalexstav.cz

Jindřich Novák

jednatel

773 561 628
novak@novalexstav.czKontaktní formulář - Novalex stavební firma

Kontaktní formulář


© 2024 NOVALEX STAVEBNÍ SPOL. S R.O.