Zateplení budovy - BD Hostivice

Rádi bychom Vám představili referenční bytový dům v Hostivici, kde bylo zateplení provedeno pomocí kvalitního polystyrenu. Jako finální povrch byla použita silikonová omítka, která zajišťuje nejen dokonalý vzhled, ale také ochranu proti nepříznivým povětrnostním vlivům.

Rádi bychom Vám představili náš úspěšně dokončený projekt zateplení bytového domu v Hostivici. Pro zateplení jsme použili moderní a kvalitní polystyrenové desky, které jsou nejenom účinné proti tepelným ztrátám, ale také jsou odolné proti vlhkosti.

Pro finální povrch jsme zvolili silikonovou omítku, která dodává budově moderní a elegantní vzhled. Silikonová omítka se vyznačuje vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, UV záření, znečištění a také proti mechanickému poškození. Tento typ omítky navíc nevyžaduje častou údržbu a snižuje náklady na úpravu a renovaci budovy v budoucnosti.

Díky naší zkušenosti a odbornému přístupu jsme byli schopni zajistit kvalitní provedení celého projektu včetně správného výběru materiálů a technologií, což zajišťuje dlouhodobou účinnost a spokojenost našich zákazníků.

Galerie

Kontakt

Kontakt na stavební firmu Novalex

Novalex stavební spol. s r.o.

Korunní 2569/108
101 00 Praha
info@novalexstav.cz

IČ: 09906304
DIČ: CZ09906304

Alexander Smirnov

jednatel

777 529 518
smirnov@novalexstav.cz

Jindřich Novák

jednatel

773 561 628
novak@novalexstav.czKontaktní formulář - Novalex stavební firma

Kontaktní formulář


© 2023 NOVALEX STAVEBNÍ SPOL. S R.O.