Rekonstrukce bytových domů

Žijete ve starším bytě a rádi byste jej proměnili v moderní bydlení? Nebo jste naopak takový byt koupili, případně podědili a zásah je bezodkladně nutný? Řešením je rekonstrukce bytu. Jelikož je rekonstrukce bytu časově i finančně náročnější a mnohdy jde o největší investici vašeho života, měli byste se obrátit na odborníky. Rekonstrukci stačí provést jen jednou a máte vystaráno na celý život.

Postaráme se o rekonstrukci vašeho bytu. Při práci jsme efektivní, používáme nejmodernější technologie a vždy se snažíme najít to nejlepší řešení pro vás i váš byt. Dle stanoveného rozpočtu stanovíme plán, který je samozřejmě možné kdykoliv změnit dle vašich aktuálních potřeb a možností. Jsme zkušený tým, který se vždy snaží vyjít vstříc svým zákazníkům.

Rekonstrukce bytových domů Praha

Provádíme rekonstrukce bytů na klíč. Spolehnout se na nás můžete i při rekonstrukci celého bytového domu. Zabýváme se důkladnou rekonstrukcí interiéru i exteriéru bytových domů. Vyměníme vnitřní instalace, které jsou ve většině starších bytů nevyhovující, zbavíme byty vlhkosti a plísní. Dle vašich požadavků změníme rozvržení místností, opravíme popraskané zdi, podlahy i stropy. Naše činnost zahrnuje také výměnu oken a zateplení budov a mnoho dalšího.

Pro rekonstrukce bytů Brno a v jeho okolí jsme vaším spolehlivým a silným partnerem. Naši odborníci s vámi vše prokonzultují a vytvoří ucelený návrh vaší přestavby. Rychle, jednoduše, efektivně, s důrazem na ekonomickou stránku i vaše potřeby, nebo potřeby vašich blízkých. Pojďme společně plnit vaše sny.

Revitalizace bytových domů

Zvyšte hodnotu svého bytového domu. Obnovujeme obvodové pláště budov, vyměníme výplně otvorů, opravíme a zateplíme střechu, stropy, zkrátka celý bytový dům. Zabýváme se také rekonstrukcí společných prostor a výtahů. Zlepšíme protihlukové vlastnosti domu, prodloužíme jeho životnost, výrazně snížíme energetické náročnosti budovy i všech bytů, zabráníme tvorbě plísní a vlhkosti. Výsledným efektem je esteticky moderní bytový dům, který je funkční a jeho celkový stav bude odpovídat nejmodernějším trendům stavebního průmyslu.

Máte-li zájem rekonstruovat byt, nebo revitalizovat celý bytový dům, ozvěte se nám. Projdeme společně všechna řešení a najdeme cestu, která bude pro vás i vaše sousedy ta nejlepší.

Kontakt

Kontaktní formulář - Novalex stavební firma
Kontakt na stavební firmu Novalex

Novalex stavební spol. s r.o.

Korunní 2569/108
101 00 Praha
info@novalexstav.cz

IČ: 09906304
DIČ: CZ09906304

Alexander Smirnov

jednatel

777 529 518
smirnov@novalexstav.cz

Jindřich Novák

jednatel

773 561 628
novak@novalexstav.cz

© 2022 NOVALEX STAVEBNÍ SPOL. S R.O.